DDC1524S12
RoHS
制造商零件编号:
DDC1524S12
商品编码:
DDC1524S12
制造商/品牌:
XP Power
零件描述:
DC/DC CONVERTER 12V 15W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
2.22" L x 0.71" W x 3.58" H (56.4mm x 18.0mm x 91.0mm)
DC
CB
15W
1
1.25A
12V
82%
9V
36V