LDN240-48P
RoHS
制造商零件编号:
LDN240-48P
商品编码:
LDN240-48P
制造商/品牌:
Bel Power Solutions
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 240W ORING
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, Load Sharing
ITE (Commercial)
4.61" L x 2.48" W x 5.51" H (117.0mm x 63.0mm x 140.0mm)
AC
240W
1
4.2 kV
5A
48V
88%
90 ~ 132 VAC, 187 ~ 264 VAC