LIF240-10B24R2
RoHS
制造商零件编号:
LIF240-10B24R2
商品编码:
LIF240-10B24R2
制造商/品牌:
Mornsun America, LLC
零件描述:
AC/DC CONVERTER,240W,24V,DIN RAI
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output
ITE (Commercial), Medical
4.33" L x 1.61" W x 4.88" H (110.0mm x 41.0mm x 124.0mm)
AC or DC
240W
1
3 kV
10A
24V
94%
61010-1; 62368-1
85 ~ 264 VAC
120V
370V