DRP024V960W3BN
RoHS
制造商零件编号:
DRP024V960W3BN
商品编码:
DRP024V960W3BN
制造商/品牌:
Delta Electronics
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 960W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 65°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, Load Sharing, PFC, Universal Input
ITE (Commercial)
10.04" L x 4.62" W x 4.76" H (255.0mm x 117.30mm x 121.0mm)
AC
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
960W
1
4 kV
40A
24V
92%
320 ~ 600 VAC (3 Phase)