HHXC500ARA470MHA0G
RoHS
制造商零件编号:
HHXC500ARA470MHA0G
商品编码:
HHXC500ARA470MHA0G
制造商/品牌:
United Chemi-Con
零件描述:
CAP ALUM POLY 47UF 20% 50V SMD
产品类别 :
Aluminum - Polymer Capacitors
Active
47 µF
±20%
50 V
-55°C ~ 125°C
AEC-Q200
Automotive
Surface Mount
Radial, Can - SMD
0.315" Dia (8.00mm)
0.413" (10.50mm)
Hybrid
30mOhm
4000 Hrs @ 125°C
1.25 A @ 100 kHz
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)