HHXB630ARA220MF80G
RoHS
制造商零件编号:
HHXB630ARA220MF80G
商品编码:
HHXB630ARA220MF80G
制造商/品牌:
United Chemi-Con
零件描述:
CAP ALUM POLY HYB 22UF 63V SMD
产品类别 :
Aluminum - Polymer Capacitors
Not For New Designs
22 µF
±20%
63 V
-55°C ~ 105°C
AEC-Q200
Automotive
Surface Mount
Radial, Can - SMD
0.248" Dia (6.30mm)
0.315" (8.00mm)
Hybrid
80mOhm
5000 Hrs @ 105°C
1.5 A @ 100 kHz
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)