HHXA350ARA470MF61G
RoHS
制造商零件编号:
HHXA350ARA470MF61G
商品编码:
HHXA350ARA470MF61G
制造商/品牌:
United Chemi-Con
零件描述:
CAP ALUM POLY HYB 47UF 35V SMD
产品类别 :
Aluminum - Polymer Capacitors
Not For New Designs
47 µF
±20%
35 V
-55°C ~ 125°C
AEC-Q200
Automotive
Surface Mount
Radial, Can - SMD
0.248" Dia (6.30mm)
0.240" (6.10mm)
Hybrid
60mOhm
4000 Hrs @ 125°C
900 mA @ 100 kHz
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)