APXC6R3ARA101ME60G
RoHS
制造商零件编号:
APXC6R3ARA101ME60G
商品编码:
APXC6R3ARA101ME60G
制造商/品牌:
United Chemi-Con
零件描述:
CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
产品类别 :
Aluminum - Polymer Capacitors
Active
100 µF
±20%
6.3 V
-55°C ~ 105°C
General Purpose
Surface Mount
Radial, Can - SMD
0.197" Dia (5.00mm)
0.224" (5.70mm)
Polymer
35mOhm
1000 Hrs @ 105°C
1.78 A @ 100 kHz
0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)