HHXC250ARA101MF80G
RoHS
制造商零件编号:
HHXC250ARA101MF80G
商品编码:
HHXC250ARA101MF80G
制造商/品牌:
United Chemi-Con
零件描述:
CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD
产品类别 :
Aluminum - Polymer Capacitors
Active
100 µF
±20%
25 V
-55°C ~ 125°C
AEC-Q200
Automotive
Surface Mount
Radial, Can - SMD
0.248" Dia (6.30mm)
0.315" (8.00mm)
Hybrid
30mOhm
4000 Hrs @ 125°C
1.4 A @ 100 kHz
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)