APXG200ARA181MH70G
RoHS
制造商零件编号:
APXG200ARA181MH70G
商品编码:
APXG200ARA181MH70G
制造商/品牌:
United Chemi-Con
零件描述:
CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V SMD
产品类别 :
Aluminum - Polymer Capacitors
Active
180 µF
±20%
20 V
-55°C ~ 105°C
General Purpose
Surface Mount
Radial, Can - SMD
0.315" Dia (8.00mm)
0.276" (7.00mm)
Polymer
25mOhm
15000 Hrs @ 105°C
3.2 A @ 100 kHz
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)