APXA160ARA221MJC0G
RoHS
制造商零件编号:
APXA160ARA221MJC0G
商品编码:
APXA160ARA221MJC0G
制造商/品牌:
United Chemi-Con
零件描述:
CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V SMD
产品类别 :
Aluminum - Polymer Capacitors
Active
220 µF
±20%
16 V
-55°C ~ 105°C
General Purpose
Surface Mount
Radial, Can - SMD
0.394" Dia (10.00mm)
0.480" (12.20mm)
Polymer
14mOhm
15000 Hrs @ 105°C
5.05 A @ 100 kHz
0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)