HHXC500ARA330MF80G
RoHS
制造商零件编号:
HHXC500ARA330MF80G
商品编码:
HHXC500ARA330MF80G
制造商/品牌:
United Chemi-Con
零件描述:
CAP ALUM POLY 33UF 20% 50V SMD
产品类别 :
Aluminum - Polymer Capacitors
Active
33 µF
±20%
50 V
-55°C ~ 125°C
AEC-Q200
Automotive
Surface Mount
Radial, Can - SMD
0.248" Dia (6.30mm)
0.315" (8.00mm)
Hybrid
40mOhm
4000 Hrs @ 125°C
1.1 A @ 100 kHz
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)