SLS-24-048T
RoHS
制造商零件编号:
SLS-24-048T
商品编码:
SLS-24-048T
制造商/品牌:
SolaHD
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 115W
产品类别 :
AC DC Converters
Not For New Designs
0°C ~ 50°C
Adjustable Output, Remote Sense
ITE (Commercial)
Chassis Mount
9.00" L x 4.87" W x 2.75" H (228.6mm x 123.7mm x 69.9mm)
Open Frame
100 ~ 240 VAC
CSA, cURus
115W
1
24V
4.8 A