PBL500PS12B
RoHS
制造商零件编号:
PBL500PS12B
商品编码:
PBL500PS12B
制造商/品牌:
XP Power
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 250W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-10°C ~ 70°C (With Derating)
PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output
Medical
Chassis Mount
7.10" L x 4.00" W x 1.56" H (180.3mm x 101.6mm x 39.6mm)
Open Frame
80 ~ 264 VAC
CB, TUV, UL
250W (450W Forced Air)
1
4 kV
12V
90%
20.83 A