UCH600PS36
RoHS
制造商零件编号:
UCH600PS36
商品编码:
UCH600PS36
零件描述:
AC/DC CONVERTER 36V 598W
Active
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Chassis Mount
8.00" L x 5.00" W x 1.57" H (203.2mm x 127.0mm x 40.0mm)
Open Frame
90 ~ 264 VAC
CB, CE, TUV, UL
598W
1
4 kV
36V
95%
16.6 A