UCH600PS12
RoHS
制造商零件编号:
UCH600PS12
商品编码:
UCH600PS12
制造商/品牌:
XP Power
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 600W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input
ITE (Commercial), Medical
Chassis Mount
8.00" L x 5.00" W x 1.57" H (203.2mm x 127.0mm x 40.0mm)
Open Frame
90 ~ 264 VAC
CB, CE, TUV, UL
600W
1
4 kV
12V
93%
50 A