UHP-750-12
RoHS
制造商零件编号:
UHP-750-12
商品编码:
UHP-750-12
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 720W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial)
Chassis Mount
9.33" L x 3.94" W x 1.61" H (237.0mm x 100.0mm x 41.0mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus, EAC, TUV
720W
1
3.75 kV
12V
93.5%
60 A