RSP-750-27
RoHS
制造商零件编号:
RSP-750-27
商品编码:
RSP-750-27
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 27V 751W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
ITE (Commercial)
Chassis Mount
9.84" L x 5.00" W x 1.61" H (250.0mm x 127.0mm x 41.0mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus, TUV
751W
1
3 kV
27V
90.5%
27.8 A