SE-1000-48
RoHS
制造商零件编号:
SE-1000-48
商品编码:
SE-1000-48
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 998W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-20°C ~ 60°C (With Derating)
Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
ITE (Commercial)
Chassis Mount
10.94" L x 5.00" W x 2.50" H (278.0mm x 127.0mm x 63.5mm)
Enclosed
90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
cURus
998W
1
3 kV
48V
89%
20.8 A