SE-1000-12
RoHS
制造商零件编号:
SE-1000-12
商品编码:
SE-1000-12
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 1000W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-20°C ~ 60°C (With Derating)
Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
ITE (Commercial)
Chassis Mount
10.94" L x 5.00" W x 2.50" H (278.0mm x 127.0mm x 63.5mm)
Enclosed
90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
cURus
1000W
1
3 kV
12V
85%
83.3 A