CUS400M-19/AX5
RoHS
制造商零件编号:
CUS400M-19/AX5
商品编码:
CUS400M-19/AX5
制造商/品牌:
TDK-Lambda Americas Inc
零件描述:
AC/DC CONVERTER 19V 250W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
ITE (Commercial), Medical
Chassis Mount
5.59" L x 3.54" W x 1.67" H (142.0mm x 90.0mm x 42.5mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC
CE
250W (400W Forced Air)
1
4 kV
19V
60601-1; 62368-1
13.16 A