ZWQ130-5222
RoHS
制造商零件编号:
ZWQ130-5222
商品编码:
ZWQ130-5222
制造商/品牌:
TDK-Lambda Americas Inc
零件描述:
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 130W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Universal Input
ITE (Commercial)
Chassis Mount
8.86" L x 4.17" W x 1.38" H (225.0mm x 106.0mm x 35.0mm)
Open Frame
85 ~ 265 VAC
CE
130W
4
3 kV
5V
12V
-12V
12V
72%
15 A
4 A
4 A
4 A