RWS600B-5
RoHS
制造商零件编号:
RWS600B-5
商品编码:
RWS600B-5
制造商/品牌:
TDK-Lambda Americas Inc
零件描述:
AC/DC CONVERTER 5V 600W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
ITE (Commercial)
Chassis Mount
7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 120.0mm x 61.0mm)
Enclosed
85 ~ 265 VAC
CE
600W
1
3 kV
5V
77%
100 A