MSP-450-24
RoHS
制造商零件编号:
MSP-450-24
商品编码:
MSP-450-24
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 451W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Medical
Chassis Mount
8.58" L x 4.13" W x 1.61" H (218.0mm x 105.0mm x 41.0mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus
451W
1
4 kV
24V
88%
18.8 A