CUS600M-32
RoHS
制造商零件编号:
CUS600M-32
商品编码:
CUS600M-32
零件描述:
AC/DC CONVERTER 32V 400W
Active
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
ITE (Commercial), Medical
Chassis Mount
5.00" L x 3.00" W x 1.34" H (127.0mm x 76.2mm x 34.0mm)
Open Frame
85 ~ 265 VAC
CE
400W (602W Forced Air)
1
4 kV
32V
96%
60601-1; 60950-1; 62368-1
12.5 A