HRPG-600-48
RoHS
制造商零件编号:
HRPG-600-48
商品编码:
HRPG-600-48
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 624W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
ITE (Commercial)
Chassis Mount
8.58" L x 4.13" W x 2.50" H (218.0mm x 105.0mm x 63.5mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus, TUV
624W
1
3 kV
48V
89%
13 A