ZWQ80-5224
RoHS
制造商零件编号:
ZWQ80-5224
商品编码:
ZWQ80-5224
制造商/品牌:
TDK-Lambda Americas Inc
零件描述:
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 24V 80W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Universal Input
ITE (Commercial)
Chassis Mount
8.27" L x 3.68" W x 1.38" H (210.0mm x 93.5mm x 35.0mm)
Open Frame
85 ~ 265 VAC
CE
80W
4
3 kV
5V
12V
-12V
24V
72%
8 A
2 A
2 A
1.5 A