HWS150A-12/HD
RoHS
制造商零件编号:
HWS150A-12/HD
商品编码:
HWS150A-12/HD
制造商/品牌:
TDK-Lambda Americas Inc
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 156W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-10°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Universal Input
ITE (Commercial)
Chassis Mount
6.30" L x 3.23" W x 1.46" H (160.0mm x 82.0mm x 37.0mm)
Open Frame, Conformal Coated
85 ~ 265 VAC, 120 ~ 370 VDC
CE
156W
1
3 kV
12V
88%
13 A