ECH450PS54-EF
RoHS
制造商零件编号:
ECH450PS54-EF
商品编码:
ECH450PS54-EF
制造商/品牌:
XP Power
零件描述:
AC/DC CONVERTER 54V 250W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Remote On/Off, Standby Output, Universal Input
ITE (Commercial), Medical
Chassis Mount
5.83" L x 3.15" W x 1.60" H (148.1mm x 80.0mm x 40.6mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CB, CE, TUV, UL
250W (448W Forced Air)
1
4 kV
54V
95%
4.63 A