CUS600M1-24
RoHS
制造商零件编号:
CUS600M1-24
商品编码:
CUS600M1-24
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 401W
Active
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial), Medical
Chassis Mount
5.00" L x 3.00" W x 1.46" H (127.0mm x 76.2mm x 37.1mm)
Open Frame
85 ~ 265 VAC
CE, cURus, TUV
401W (600W Forced Air)
1
4 kV
24V
96%
60601-1; 60950-1; 62368-1
16.7 A