DPA120100-S/T-SZ
RoHS
制造商零件编号:
DPA120100-S/T-SZ
商品编码:
DPA120100-S/T-SZ
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
ITE (Commercial)
1.59" L x 1.97" W x 2.60" H (40.5mm x 50.0mm x 66.0mm)
120VAC
Fixed Blade
cULus
Wall Mount
12 W
North America
12VAC
1A