DPA120100-P1-TK
RoHS
制造商零件编号:
DPA120100-P1-TK
商品编码:
DPA120100-P1-TK
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
ITE (Commercial)
1.77" L x 2.19" W x 2.86" H (45.0mm x 55.6mm x 72.6mm)
120VAC
Fixed Blade
cULus
Wall Mount
12 W
North America
12VAC
1A
Phono Plug, 3.5mm O.D. x 14.5mm