DPA120060-P1-TK
RoHS
制造商零件编号:
DPA120060-P1-TK
商品编码:
DPA120060-P1-TK
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
ITE (Commercial)
1.56" L x 1.77" W x 2.32" H (39.5mm x 45.0mm x 59.0mm)
120VAC
Fixed Blade
cULus
Wall Mount
7 W
North America
12VAC
600mA
Phono Plug, 3.5mm O.D. x 14.5mm