DPA180095-P6P
RoHS
制造商零件编号:
DPA180095-P6P
商品编码:
DPA180095-P6P
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 18V 17W
产品类别 :
AC AC Wall Adapters
Obsolete
ITE (Commercial)
120VAC
Fixed Blade
Wall Mount
17 W
North America
18VAC
950mA
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm