DPA120100-Z7-TC
RoHS
制造商零件编号:
DPA120100-Z7-TC
商品编码:
DPA120100-Z7-TC
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
ITE (Commercial)
120VAC
Fixed Blade
Wall Mount
12 W
North America
12VAC
1A
Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm