DPA120200-Z5
RoHS
制造商零件编号:
DPA120200-Z5
商品编码:
DPA120200-Z5
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
ITE (Commercial)
120VAC
Fixed Blade
Wall Mount
24 W
North America
12VAC
2A
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm