DPA120030-Z5-SZ
RoHS
制造商零件编号:
DPA120030-Z5-SZ
商品编码:
DPA120030-Z5-SZ
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
ITE (Commercial)
120VAC
Fixed Blade
Wall Mount
4 W
North America
12VAC
300mA
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm