DPA120100-P12/R-TC
RoHS
制造商零件编号:
DPA120100-P12/R-TC
商品编码:
DPA120100-P12/R-TC
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
ITE (Commercial)
120VAC
Fixed Blade
Wall Mount
12 W
North America
12VAC
1A
Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm