DPA120040-P6/R-SZ
RoHS
制造商零件编号:
DPA120040-P6/R-SZ
商品编码:
DPA120040-P6/R-SZ
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 5W
ITE (Commercial)
120VAC
Fixed Blade
Wall Mount
5 W
North America
12VAC
400mA
Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm