DPA120020-P13-SZ
RoHS
制造商零件编号:
DPA120020-P13-SZ
商品编码:
DPA120020-P13-SZ
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W
ITE (Commercial)
120VAC
Fixed Blade
Wall Mount
2 W
North America
12VAC
200mA
Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm