DPA120060-P6
RoHS
制造商零件编号:
DPA120060-P6
商品编码:
DPA120060-P6
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
ITE (Commercial)
120VAC
Fixed Blade
Wall Mount
7 W
North America
12VAC
600mA
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm