DPA120060-P5/R
RoHS
制造商零件编号:
DPA120060-P5/R
商品编码:
DPA120060-P5/R
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
产品类别 :
AC AC Wall Adapters
Obsolete
ITE (Commercial)
120VAC
Fixed Blade
Wall Mount
7 W
North America
12VAC
600mA
Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm