DPA120060-P12
RoHS
制造商零件编号:
DPA120060-P12
商品编码:
DPA120060-P12
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
ITE (Commercial)
120VAC
Fixed Blade
Wall Mount
7 W
North America
12VAC
600mA
Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm