DPA120020-P1-SZ
RoHS
制造商零件编号:
DPA120020-P1-SZ
商品编码:
DPA120020-P1-SZ
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W
ITE (Commercial)
1.46" L x 1.67" W x 2.15" H (37.0mm x 42.5mm x 54.5mm)
120VAC
Fixed Blade
cUL
Wall Mount
2 W
North America
12VAC
200mA
Phono Plug, 3.5mm O.D. x 14.5mm