DPA120050-S/T-SZ
RoHS
制造商零件编号:
DPA120050-S/T-SZ
商品编码:
DPA120050-S/T-SZ
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
ITE (Commercial)
1.63" L x 1.97" W x 2.32" H (41.4mm x 50.0mm x 59.0mm)
120VAC
Fixed Blade
cUL
Wall Mount
6 W
North America
12VAC
500mA