DPA120040-S/T-SZ
RoHS
制造商零件编号:
DPA120040-S/T-SZ
商品编码:
DPA120040-S/T-SZ
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 5W
ITE (Commercial)
1.46" L x 1.67" W x 2.15" H (37.0mm x 42.5mm x 54.5mm)
120VAC
Fixed Blade
Wall Mount
5 W
North America
12VAC
400mA