DPA120030-S/T-SZ
RoHS
制造商零件编号:
DPA120030-S/T-SZ
商品编码:
DPA120030-S/T-SZ
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
产品类别 :
AC AC Wall Adapters
Obsolete
ITE (Commercial)
1.46" L x 1.67" W x 2.15" H (37.0mm x 42.5mm x 54.5mm)
120VAC
Fixed Blade
cUL
Wall Mount
4 W
North America
12VAC
300mA