DPA120200-P1P
RoHS
制造商零件编号:
DPA120200-P1P
商品编码:
DPA120200-P1P
零件描述:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W
ITE (Commercial)
120VAC
Fixed Blade
Wall Mount
2 W
North America
12VAC
200mA
Phono Plug, 3.5mm O.D. x 14.5mm