VE24P00511K--
RoHS
制造商零件编号:
VE24P00511K--
商品编码:
VE24P00511K--
制造商/品牌:
Ethertronics/AVX
零件描述:
VARISTOR 820V 7.5KA DISC 24MM
产品类别 :
TVS - Varistors, MOVs
Obsolete
-40°C ~ 125°C (TA)
Through Hole
Disc 24mm
550 pF @ 1 kHz
1
510 V
670 V
738 V
820 V
902 V