02301.25HXP
RoHS
制造商零件编号:
02301.25HXP
商品编码:
02301.25HXP
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 125VDC
产品类别 :
Fuses
Active
-55°C ~ 125°C
Through Hole
Cartridge, Non-Standard (Axial)
0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
CE, CSA, PSE, UL
250 V
125 V
1.25 A
Cartridge, Glass
Slow Blow
35A AC, 10kA DC